Pomożemy wyszukać

Mamy etaty dla fachowców

Zdjęcie uścisku dłoni i napis: oferta pracy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, rozbudowany system wynagradzania (płaca podstawowa, stażowe, premie kwartalne, nagrody, dodatki, 13-stą pensję oraz świadczenia socjalne), możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Możesz liczyć na dobrą atmosferę i wsparcie doświadczonych pracowników.

Obsługa administracyjna

Szukamy pracownika, który będzie odpowiadał za obsługę administracyjną w ramach zespołu pracowników socjalnych. Do jego obowiązków będzie należeć m.in. pozyskiwanie danych z instytucji dla prowadzonych postępowań administracyjnych, sporządzanie projektów pism do innych instytucji, przygotowywanie umów, dotyczących płatności za dps, archiwizowanie dokumentacji.

Od kandydatek/-ów oczekujemy znajomości Ustawy o pomocy społecznej i KPA, obsługi programów Word i Excel, samodzielności w wykonywaniu zadań, zaangażowania.

Więcej informacji na stronie link do strony

Pracownik socjalny

Przygotowywanie dokumentacji ustanawiającej grupę diagnostyczno – pomocową, decyzji o jej ustanowieniu, kopii dokumentów dla członków grup diagnostyczno – pomocowej, sądów, prokuratury oraz innych instytucji, protokołowanie posiedzeń, koordynowanie działań z zakresu pracy socjalnej oraz udzielanie porad specjalistycznych – to przykładowe zadania, za jakie odpowiada pracownik socjalny ds. przeciwdziałania przemocy.

Jesteś zainteresowana/-ny taką pracą? Mamy dla ciebie etat. Stawiamy jednak wymagania – wykształcenie w zawodzie pracownika socjalnego, umiejętność planowania i organizacji pracy własne, wysoki poziom umiejętności społecznych.

Więcej o naborze na stanowisko  pracownika socjalnego ds.przeciwdziałania przemocy na stronie link do strony

Oferty należy składać drogą elektroniczną do 29 września 2023 r.

 

 

Skip to content