Pomożemy wyszukać

Mamy dla Ciebie pracę

Grafika ofert pracy

Szukamy pracownika, który zajmie się wszystkimi aspektami związanymi z opłatami gminy za pobyt mieszkanki/mieszkańca Poznania w domu pomocy społecznej, znajdującym się poza Poznaniem.

Od kandydatki/kandydata oczekujemy minimum średniego wykształcenia, dobrej umiejętności obsługi programów Word i Excel, ogólnej wiedzy o funkcjonowaniu samorządu terytorialnego, dobrej organizacji własnej pracy, komunikatywności, nastawienia na współpracę. Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach organizacji społecznej.

Zapewniamy dobrą atmosferę, zatrudnienie na umowę o pracę, rozbudowany system wynagradzania, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca 2023. Dokumenty należy złożyć na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Cześnikowska 18, 60-330 Poznań.

https://bip.poznan.pl/bip/miejski-osrodek-pomocy-rodzinie,34/oferty-pracy/stanowisko-ds-oplat-gminy-za-pobyt-osoby-w-dps,46513/


Nie boisz się wyzwań? Chcesz pomagać ludziom? Nie lubisz siedzieć 8 godzin za biurkiem? Mamy dla Ciebie propozycję. Zostać pracownikiem socjalnym w MOPR.  Zyskasz stabilizację zawodową, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, będziesz pracował nie tylko za biurkiem, ale i w środowisku klienta. Zapewniamy rozbudowany system wynagradzania, przyjazną atmosferę w pracy, wsparcie zespołu.

Na oferty czekamy do 17 marca 2023. Dokumenty należy złożyć na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Cześnikowska 18, 60-330 Poznań. Zapraszamy!

Więcej szczegółów na stronie: https://bip.poznan.pl/bip/miejski-osrodek-pomocy-rodzinie,34/oferty-pracy/pracownik-socjalny,46473/


Podejmij pracę aspiranta pracy socjalnej w MOPR! Będziesz mógł/mogła pomagać osobom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, motywując je do podejmowania działań czy wskazując kto kwalifikuje się do świadczeń z pomocy społecznej. To odpowiedzialna praca, ale dająca mnóstwo satysfakcji. Możesz liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. A MOPR zapewni Ci przyjazne warunki pracy.

Spróbuj i złóż dokumenty do 22 marca 2022 na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Cześnikowska 18, 60-330 Poznań.

Wymagania stawiane kandydatom, warunki zatrudnienia znajdziesz na stronie:

https://bip.poznan.pl/bip/miejski-osrodek-pomocy-rodzinie,34/oferty-pracy/aspirant-pracy-socjalnej,46393/


Nawiązanie kontaktu z mieszkańcami, współpraca z wybraną społecznością, pomaganie w budowaniu lokalnego partnerstwa, inicjowanie i wspieranie inicjatyw oddolnych mieszkańców, organizowanie spotkań, konsultacji – to niektóre z zadań, przed którymi stoi organizator/organizatorki społeczności lokalnej MOPR.

Czy takie działania Cię „kręcą”? Masz okazję się wykazać. MOPR poszukuje właśnie organizatora/organizatorki społeczności lokalnej. Możesz z nami pracować. Wystarczy do 23 marca 2023 złożyć dokumenty na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Cześnikowska 18, 60-330 Poznań. Powodzenia na rozmowie rekrutacyjnej. Trzymamy kciuki!

Szczegóły naszej oferty znajdziesz na stronie: https://bip.poznan.pl/bip/miejski-osrodek-pomocy-rodzinie,34/oferty-pracy/organizator-spolecznosci-lokalnej,46557/

Skip to content