Pomożemy wyszukać

Kino bez barier

logo kino bez barier

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu zaprasza osoby z różnymi potrzebami na pokazy filmowe „Kino bez barier”. Cykl zainauguruje 13 października 2022 o godzinie 18 obraz Daniela Jaroszka „Johnny”.

Seanse w ramach „Kina bez barier” odbywać się będą w każdy wtorek o godzinie 11 oraz każdy czwartek o godzinie 18. Prezentowane filmy będą z audiodeskrypcją i napisami w języku polskim, a czwartkowe seanse tłumaczone będą dodatkowo na Polski Język Migowy. W ostatni czwartek każdego miesiąca po pokazie widzowie mogą wziąć udział w Filmowych spotkaniach bez barier.

Filmy będą wyświetlane w Sali nr 2 Kina Pałacowego. Jest ona dostępna również dla osób na wózku. – Jeśli przyjdziesz pierwszy raz, zadzwoń lub napisz SMS na numer 607 609 320, a wyjdziemy ci na spotkanie – zapewniają pracownicy CK Zamek.

Bilety w cenie 5 złotych można kupić na stronie kinopalacowe.pl lub w kasie CK Zamek przed seansem.

Kino bez barier jest przedsięwzięciem wspieranym finansowo przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie kinopalacowe.pl w zakładce „kino bez barier”.

 

Opis do grafiki

Na białym tle czarną kreską narysowana ikona kamery filmowej w kształcie kwadratu. Z prawej strony kwadratu  odchodzą 2 ukośne kreski obrazujące obiektyw

Skip to content