Pomożemy wyszukać

Za darmo zdobędziesz zawód pracownika socjalnego

Nie ważne ile masz lat. Na zdobycie zawodu lub jego zmianę zawsze jest czas. Warunki są dwa – matura i chęć niesienia pomocy innym. W Kolegium Pracowników Służb Społecznych możesz zdobyć uprawnienia pracownika socjalnego. Co więcej nauka jest bezpłatna, a ze znalezieniem pracy nie będzie problemu.

Kolegium Pracowników Służb Społecznych funkcjonuje w ramach Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu.


Plakat naboru do szkoły

Grafika 1. U góry logo WSCKZiU numer 2 i zdjęcie siedzącej przy biurku rodziny z 2 dzieci, którzy rozmawiają z kobietą po drugiej stronie biurka. Poniżej logo Kolegium Pracowników Służb Społecznych i napis: Pracownik Socjalny. Dlaczego warto wybrać kolegium w Poznaniu? Zawód potwierdzony dyplomem, placówka publiczna, atrakcyjne formy kształcenia, doświadczona kadra (nauczyciele i praktycy), bez ograniczeń wiekowych, bez egzaminów wstępnych, wymagana matura, nauka od października, nabór od maja do września. Zapraszamy do WSCKZiU numer 2. Poznań, ulica Mostowa 6, telefon 61 852 96 25, komórka 516 059 408. Email: sekretariat@wsck.pl; www,wscj,pl. Nauka bezpłatna, dziennie i zaocznie, praca gwarantowana.

Plakat naboru do szkoły po ukraińsku

Grafika 2. W lewym górnym roku zdjęcie dwóch osób, a po prawej WSCKZiU nr 2 w Poznaniu, ulica Mostowa 6, telefon: 61 852 96 25; www.wsck.pl; sekretariat@wsck.pl. Natomiast w dolnym prawym rogu zdjęcie rodziny. Na dole grafiki logo Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego numer 2 w Poznaniu. Na grafice koła połączone strzałkami z kołem pośrodku. W kołach tekst w języku ukraińskim. W środkowym kole napis: Bezpłatna nauka dla dorosłych. W pozostałych kołach napisy: Pracownik socjalny; 100 procent zatrudnienia, Postawy znajomości języka polskiego, Otrzymacie dyplom pracownika socjalnego; Potrzebne świadectwo maturalne; Bez ograniczeń wiekowych.

Przejdź do treści