Pomożemy wyszukać

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży

Trwa nabór na zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat. Udział w nich jest bezpłatny. Uczestnicy spotkań między innymi będą poznawać siebie samych, nauczą się, jak radzić sobie z emocjami czy poznają sposoby pokonywania trudności w szkole. Natomiast rodzice tych dzieci mogą skorzystać z konsultacji i szkoleń.

Zajęcia będą trwały od listopada 2021 r – do marca 2022 r. Cykl zajęć zakłada 10 spotkań, które będą odbywały się 1 raz w tygodniu w siedzibie Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” przy ulicy Swoboda 59 w Poznaniu.

Na bezpłatne zajęcia psychoedukacyjne zaprasza Fundacja Wspierania Rodziny „Niebieski Koralik”. Zapisać można się telefonicznie – 61 648 60 52 lub mailowo – kontakt@niebieskikoralik.org.pl.

Plakat szkoleń

 

 

Na plakacie u góry logo Fundacji Wspierania Rodziny „Niebieski Koralik”

Uwaga! Trwa nabór na bezpłatne zajęcia psychoedukacyjne.
Dla kogo? Dzieci i młodzież w wieku 8-10 lat i 11-14 lat.
Kiedy? Październik 2021 – rekrutacja grup; listopad 2021 – marzec 2022 – zajęcia grupowe.
Spotkania będą odbywały się w 8-osobowych grupach: 1 grupa – wtorki godzina 16 (90 minut); 2 grupa – czwartki godzina 16 (90 minut.
Cykl obejmuje 10 spotkań. Zajęcia zakończą się wycieczką do parku trampolin, kina oraz restauracji.

Co będzie się działo? Będziemy poznawać samych siebie, ale również siebie nawzajem. Przyjrzymy się emocjom i uczuciom, których doświadczamy. Zgłębimy wiedzę o tym jak możemy sobie z nimi radzić. Poznamy sposoby zarządzania czasem oraz sposoby pokonywania trudności szkolnych. Staniemy się mistrzami komunikacji i z pewnością przeżyjemy wiele ciekawych przygód!

Zapisy: telefon 61 648 60 52 mail kontakt@niebieskikoralik.org.pl

Po zgłoszeniu wyznaczony zostanie termin kwalifikacji dziecka na zajęcia. Gdzie? Centrum Wspierania Rodzin; ulica Swoboda 59; 60-389 Poznań.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany przez Fundację Santander w ramach programu „Bank Dziecięcych Uśmiechów”
Na dole plakatu logo Santander Fundacja

Przejdź do treści