Pomożemy wyszukać

Wolne miejsca w CIS

Spróbuj! Możesz zmienić swoje życie

Chcesz zdobyć umiejętności umożliwiające podjęcie pracy? Centrum Integracji Społecznej przy Spółdzielni Socjalnej „Poznanianka” oferuje naukę teoretyczną i praktyczną w zakresie porządków i pielęgnacji terenów zielonych.

Program zajęć przewiduje m.in. naukę obsługi (łącznie z wymianami eksploatacyjnymi i drobnymi naprawami) szorowaki, odkurzacza przemysłowego, zamiatarki, profesjonalnych wózków sprzątających, a także przekazania informacji dotyczących użycia odpowiednich środków chemicznych w zależności od lokalizacji, wymagań i zabrudzeń.

W ramach warsztatu przewidziane są prace pielęgnacyjne terenów zielonych z wykorzystaniem np. traktorków ogrodowych, różnego rodzaju kosiarek, pił spalinowych oraz wykorzystanie w praktyce zdobytej w trakcie zajęć wiedzy m.in. o wzroście roślin, technik cięcia, pielenia, obcinania żywopłotów, wycinek drzew, wysiewu traw w praktyce. – Nasza oferta jest adresowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Obecnie dysponujemy czterema wolnymi miejscami – zachęca Waldemar Hyla ze Spółdzielni Socjalnej „Poznanianka”.

W ramach CIS odbywają się też warsztaty psychologiczne,  można skorzystać z doradztwa zawodowego i indywidualnego doradztwa psychologicznego, poznać podstawowe zasady przedsiębiorczości, nauczyć się tworzenia biznes planu.

Każdy uczestnik programu CIS otrzymuje świadczenie integracyjne. Program trwa 12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 18. Zainteresowanych prosimy o kontakt z pracownikiem socjalnym – tel: 502 545 841

Koszenie trawy

Przejdź do treści