Pomożemy wyszukać

Wymiana dowodu osobistego dal seniorów

Szanowni Państwo,

okres Pandemii, to trudny czas, który w szczególności dotyka osoby starsze oraz przewlekle chore. Szczególnie ważne jest otoczenie odpowiednią troską tych właśnie osób – z tego więc względu postanowiliśmy wystartować z akcją „Bezpłatne Zdjęcie do Dowodu Osobistego dla Seniora”.
Nasz serwis Passport Photo Online zajmuje się edycją, korektą i generowaniem zdjęć do dokumentów za pośrednictwem narzędzia dostępnego online. Do 30 czerwca 2021 roku korzystanie z opcji Zdjęcia do Dowodu Osobistego dla Seniora będzie całkowicie darmowe, co pozwoli osobom starszym na wykonanie zdjęcia do dokumentu bez konieczności wizyty w salonach fotograficznych, a także aplikowanie o nowy dowód przez Internet (taki rodzaj wniosku możliwy będzie tylko do 2 sierpnia 2021 roku).

Zależy nam na tym, aby wiadomość o możliwości bezpiecznego przejścia przez proces wymiany dowodu osobistego dotarła do jak największej liczby osób starszych. W związku z tym chcielibyśmy zapytać, czy istnieje możliwość, aby na Państwa stronie (w dziale aktualności / blog) oraz na profilu na Facebooku pojawiła się informacja o naszej akcji?

Aby przygotować darmowe zdjęcie do dowodu osobistego należy przejść na poniższy link. Na wskazanej stronie znajduje się narzędzie pozwalające na przygotowanie bezpłatnego zdjęcia do dowodu, a także dodatkowe wskazówki dotyczące tego, jak takie zdjęcie wykonać przy pomocy smartfona lub aparatu fotograficznego.

https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-dowodu-dla-seniora

W załączniku do wiadomości przesyłam dodatkowo notatkę prasową w trzech wersjach: pdf, docx i txt z kodem html.
Z góry dziękujemy za wszelką odpowiedź. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Marcin Młodzki
PhotoAiD Sp. z o.

Przejdź do treści