Witamy! Zaproszenie do Newslettera
Zapraszamy Państwa do bezpłatnej subskrypcji treści, które jako pierwsi uprzywilejowani będziecie otrzymywać ze strony www.mopr.poznan.pl.

Dlaczego warto?
Zapiszcie się do NEWSLETTERA dzięki któremu nic już Wam nie umknie, nie musicie non stop sprawdzać naszej strony w oczekiwaniu na najnowsze wiadmości. Wystarczy wpisać swojego maila w poniższe okienko żeby jako pierwszym być poinformowanym o nowych aktualnościach  na stronie.

Zapis do Newslettera

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:


  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu, ul. Cześnikowska 18, 60-330 Poznań, tel. 61 860 99 01,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@mopr.poznan.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne.