[fblike]

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o.
Wydziały Urzędu Miasta Poznania, Miejskie Jednostki Organizacyjne
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. uprzejmie informuje, że wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, organizuje zbiórkę krwi. 10 sierpnia, przed Palmiarnią Poznańską, która jest partnerem naszej akcji, w Parku Wilsona, stanie specjalny krwiobus, gdzie będzie można honorowo oddać krew.

Akcja zbiórki krwi rozpocznie się 10 sierpnia 2017r., o godz. 09.00 i potrwa do godz. 14.00. Krew honorowo odda grupa pracowników naszej spółki, do udziału w akcji chcielibyśmy zachęcić również naszych klientów. Do honorowego oddania krwi zapraszamy też Państwa, zwracając nsię uprzejmą prośbą o przekazanie tego apelu pracownikom.

Z informacji przekazanych przez RCKiK wynika, że w szpitalach brakuje krwi. Sytuacja jest wręcz dramatyczna, jak zazwyczaj w okresie letnim. Zapraszamy więc osoby, które są honorowymi dawcami, te które jeszcze nigdy jej nie oddawały oraz te, które zwyczajnie chcą pomóc.
Spotykamy się 10 sierpnia pod hasłem „SĄSIEDZKĄ POMOC MASZ WE KRWI!”

Wszystkich, którzy mają wątpliwości odsyłamy na stronę Centrum, gdzie znajdują się prawdy i mity na temat oddawania krwi.http://www.rckik.poznan.pl/mity-i-pytania

AKCJA KRWIODAWSTWA (format pdf 285 kB)