Witamy!

Zaproszenie do Newslettera

Zapraszamy Państwa do bezpłatnej subskrypcji treści, które jako pierwsi uprzywilejowani będziecie otrzymywać ze strony www.mopr.poznan.pl.

Dlaczego warto?

Zapiszcie się do NEWSLETTERA dzięki któremu nic już Wam nie umknie, nie musicie non stop sprawdzać naszej strony w oczekiwaniu na najnowsze wiadmości. Wystarczy wpisać swojego maila w poniższe okienko żeby jako pierwszym być poinformowanym o nowych aktualnościach  na stronie. Szanujemy wasz czas, tym samym gwarantujemy Wam, że adres który powierzacie mi zapisując się do mojej bazy jest bezpieczny i znany tylko i wyłącznie administratorom strony. 
0 spamu, 0 przymusu- w każdym momencie po otrzymaniu nowej wiadomości z linkiem i skrótem artykułu ze strony możecie wypisać się z listy mailingowej-jednym kliknięciem. Zachęcamy do wypróbowania nawego narzędzia. Nic nie tracicie Państwo, a zyskać możecie sporo. Informacja jest dziś w cenie, ten kto zna ją pierwszy – ma przewagę.

Obowiązek informacyjny

  • Korzystanie z usługi Newsletter MOPR jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi Newsletter MOPR  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
  • Administratorem danych jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Cześnikowskiej 18. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez MOPR  wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi Newsletter MOPR. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi Newsletter MOPR.

Zapis do Newslettera


Podając swój mail i klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Cześnikowskiej 18, w celu korzystania z prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu usługi Newsletter MOPR. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi Newsletter MOPR.